Zakres współpracy

Zakres naszych usług jest całkowicie zależny od Państwa potrzeb. Niemniej jednak do najczęściej wybieranych opcji należą projekt funkcjonalny lub kompleksowy.

PROJEKT FUNKCJALNY

Projekt funkcjonalny wnętrza polega na wydobyciu z niego całego potencjału i na propozycji rozwiązań przestrzennych, adekwatnych do Państwa potrzeb. Zawiera on:

-propozycje funkcjonalne przestrzeni w formie rzutów
– rysunki techniczne w postaci rzutów 2d z określoną lokalizacją punktów instalacji elektrycznej, hydraulicznej i CO.
– wizualizację 3d przedstawiające poglądowe propozycje kolorystyczne, materiałów wykończeniowych i elementów wyposażenia wnętrza .

Projekt funkcjonalny jest jednocześnie I etapem projektu kompleksowego.

PROJEKT KOMPLEKSOWY

Projekt kompleksowy łączy w sobie I oraz II etap. Zawiera wszystkie informacje potrzebne do sprawnej realizacji:

-propozycje funkcjonalne przestrzeni w formie rzutów 2d
-szczegółowe wizualizacje 3d
-dokumentację techniczną obejmującą wszystkie niezbędne rysunki potrzebne do realizacji projektu
(rysunki w postaci rzutów i przekroi dla wykonawców, stolarzy ,montażystów, instalatorów, wytyczne dotyczące instalacji elektrycznej, hydraulicznej i CO, projekty sufitów i stałej zabudowy, układ posadzek, projekty elementów indywidualnych np. mebli na zamówienie)
-zestawienie materiałowo-kosztowe
(wykaz elementów wyposażenia: okładziny ścienne i podłogowe, wewnętrzna stolarka, oprawy oświetleniowe, meble, sprzęt AGD, ceramika i armatury, elementy dekoracyjne jak dywany, obrazy, grafiki itp. Zestawienie to zawiera wszystkie informacje o proponowanym modelu jak aktualna cena jednostkowa, ilość, adresy salonów )
-kosztorys prac wykończeniowych i aranżacyjny

PROJEKT KOMPLEKSOWY Z NADZOREM autorskim

Naszym Klientom oferujemy wsparcie w postaci nadzoru autorskiego. Ma on na celu kontrolę nad realizacją jej zgodność z projektem.

PROJEKT KOMPLEKSOWY “pod klucz”

Na życzenie inwestora przejmujemy pełną koordynację prac wykończeniowych .Odciążamy tym Klienta od trudów związanych z pracami budowlanymi lub remontowymi, przejmujemy organizację zamówień i dostaw. Proponujemy również usługi sprawdzonych, współpracujących z nami fachowców. Daję to gwarancję rzetelnej realizacji i pozwala uniknąć problemów mogących pojawić się podczas realizacji projektu.

Projekt on-line

nasza oferta jest skierowana do inwestorów z całego kraju oraz z zagranicy. w takim przypadku sprawdza się projekt on-line, który różni się tylko od tradycyjnego projektu formą komunikacji z klientem. Zaletą takiego rozwiązania jest niewątpliwie oszczędność czasu i niższa cena.