Projektowanie wnętrz mieszkalnych

Stoisz przed wyzwaniem zaprojektowania swojego domu lub mieszkania? Brak Ci czasu, umiejętności lub pomysłu na aranżację jego wnętrza? Zdaj się na profesjonalną pomoc architektów wnętrz, którzy stworzą dla Ciebie przestrzenie szyte na miarę potrzeb i oczekiwań. Zapraszamy do pracowni projektowej Unique w Łodzi. Realizujemy projekty wnętrz na terenie całej Polski.

Naszą specjalizacją jest projektowanie wnętrz mieszkalnych. Z pasją i zaangażowaniem aranżujemy pomieszczenia w małych mieszkaniach, jak i większych domach jednorodzinnych. Wszelkie prace wykonujemy w zgranym dwuosobowym zespole. Uzupełniając swoje oryginalne pomysły, tworzymy dla Klientów nietuzinkowe koncepcje wnętrz.

Profesjonalna aranżacja pomieszczeń Twojego domu

Klientom proponujemy kompleksową aranżację wnętrz mieszkalnych. W szczególności zachęcamy do skorzystania z usług projektowania takich pomieszczeń jak kuchnia, sypialnia czy salon, które są centrum życia wszystkich domowników i wymagają przemyślanego projektu, jak i jego profesjonalnej realizacji.

Bazując na naszej bogatej wiedzy i doświadczeniu w projektowaniu domów i mieszkań, możemy zaproponować naszym Klientom usługi dopasowane do ich potrzeb i oczekiwań. Umiejętnie realizujemy aranżacje utrzymane m.in. w nowoczesnym, tradycyjnym jak i innych dowolnych stylach. Inspirują nas jednak nie tylko aktualne trendy w designie, ale przede wszystkim – funkcjonalność, estetyka i komfort wnętrz mieszkalnych.

Piękne wnętrza domów

Zapraszamy do zapoznania się z portfolio naszych dotychczasowych realizacji pięknych wnętrz mieszkalnych. Jednocześnie gwarantujemy niezmiennie indywidualne podejście do każdego z projektów i jego konkurencyjne ceny, ustalane każdorazowo z Klientem.