Projektanci wnętrz

Marzysz, by wnętrze Twojego domu stało się bardziej estetyczne, funkcjonalne i komfortowe? Chcesz odmienić lub stworzyć od zera nietuzinkowe wnętrze swojego biura, sklepu lub restauracji? W pracowni w Łodzi, spełniamy oczekiwania Klientów, projektując i aranżując przestrzenie mieszkalne i użytkowe szyte na miarę ich indywidualnych potrzeb. Realizujemy wnętrza nie tylko w Łodzi, ale także i w innych miastach w Polsce.

Z przyjemnością zachęcamy do skorzystania z usług dwuosobowego zespołu projektantów i architektów wnętrz. Bazując na naszej bogatej wiedzy, wieloletnim doświadczeniu i niesłabnącemu zaangażowaniu w każdy realizowany projekt, możemy zapewnić naszym Klientom maksymalną satysfakcję z efektów wykonanych prac i ich indywidualną wycenę.

Doświadczenie, pasja i zaangażowanie

Jako pasjonaci unikalnych wnętrz, projektujemy i aranżujemy je m.in. w tradycyjnym, nowoczesnym, oraz innych stylach. Zawsze kierujemy się nie tylko funkcjonalnością i estetyką mieszkań, biur czy sklepów, ale przede wszystkim komfortem ich użytkowania. Zapraszamy do zapoznania się z portfolio, w którym prezentujemy zaprojektowane przez nas wnętrza.

Projektanci studia Unique:

Mgr inż. projektant ubioru i tkanin, architekt wnętrz Katarzyna Schweikert- Węgrzynowska

Swoje doświadczenie w projektowaniu zdobywała studiując i pracując przez wiele lat w Niemczech. Zajmowała się tam kreowaniem wnętrz, tekstyliów dekoracyjnych i meblowych jak i ubioru. Do dnia dzisiejszego współpracuje z firmami o zasięgu ogólnoświatowym. Obecnie mieszka w Polsce i jest założycielką pracowni Unique.

Mgr architekt wnętrz Marek Golec

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jako architekt wnętrz posiada wiedzę pozwalającą mu kompetentnie kształtować najbliższe otoczenie człowieka. Pracuje z renomowanymi biurami architektonicznymi tworząc również grafikę użytkową , która umożliwia fotorealistyczną wizualizację proponowanych rozwiązań. Swoimi umiejętnościami dzieli się także jako wykładowca w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi